Хроніки подій

На дороги Івано-Франківщини нанесли 280 км нової розмітки

2020-05-19 18:00:19 0

 

Триває відновлення дорожньої розмітки та бар’єрного огородження на дорогах державного значення Івано-Франківщини.

Це – важлива складова заходів із експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення на Прикарпатті, зназначають в обласній Службі автомобільних доріг.

Вже місяць тривають роботи зі влаштування горизонтальної розмітки на дорогах області. На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області підрядна організація оновила 280 км таких ліній на а/д Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий – Мамалига та Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

Також для поліпшення безпеки руху підрядне підприємство замінило 900 п. м бар’єрного огородження та влаштувало 450 п. м нового – на автодорозі Н-09 Мукачево – Львів, у с. Тязів Тисменицького району та с. Черче Рогатинського району.

Такі роботи тривають і на інших дорогах державного значення. Як от на автодорозі Н-10 Стрий – Мамалига, км 166+640, у селі Корнич Коломийського району.

Також виконано влаштування металевого (оцинкованого) барєрного огородження на автоджорозі Н-09 Мукачево – Львів, км 382+050, у селі Черче Рогатинського району.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?