Хроніки подій

На Прикарпатті Голова Громадської ради МВС Володимир Мартиненко зустрівся з журналістами та громадськістю

2018-10-29 19:03:37 0

 

У нараді взяли участь пенсіонери і ветерани ОВС, журналісти і представники громадськості. З ними Володимир Мартиненко обговорив  питання щодо реалізації  антикорупційно-комунікаційної стратегії , затвердженої Урядом України.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Крім того, учасники зустрічі обговорили підписаний Меморандум з Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з громадською радою при МВС.

Першим кроком в рамках співпраці громадськості та представницьких органів всієї України буде  створення регіональних антикорупційних комісій.

Зокрема, учасники зустрічі обговорили  основні питання, щодо  Стратегії деокупації  і реінтеграції окупованих територій Донбасу на основі механізму «малих кроків», розробленої МВС України та плани, щодо подальшої роботи. 

Додамо, що начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош та голова Громадської ради МВС Володимир Мартиненко зустрілися з головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем та обговорив подальшу співпрацю щодо протидії корупції, реабілітації учасників бойових дій, реалізації програми «Безпечне місто» та співпраці у напрямку забезпечення житлом правоохоронці.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів