Хроніки подій

На Прикарпатті пройшла нарада з віце-прем'єром щодо наслідків негоди

2019-05-23 11:30:37 0

 

22 травня на Прикарпаття із робочим візитом завітав Віце-прем’єр міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Того ж дня відбулася нарада за участю голови облдержадміністрації Олега Гончарука та керівництва ДСНС щодо ситуації з підтопленнями на території області.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Типовий Франківськ.

В ході наради було обговорено ситуацію, що склалася на Прикарпатті в останні дні, заходи, що вживаються, та визначено подальші дії щодо ліквідації наслідків негоди.

"Наголошую, що подолання наслідків проливних дощів можливе за умов здійснення цілодобового моніторингу та контролювання ситуації, – наголосив під час наради Геннадій Зубко. – Крім того, необхідно оперативно підрахувати завдані збитки, розробити регіональний план запобігання надзвичайним ситуаціям у разі погіршення погодних умов в регіоні та забезпечити чітку координацію дій усіх служб і постійне інформування населення".

Зазначимо, що наразі тривають заходи з ліквідації наслідків негоди, які спричинило випадання великої кількості опадів упродовж 20-21 травня на території західних областей і , зокрема, Івано-Франківщини.

Так, вчора, 22 травня, мобільною оперативною групою ДСНС України та керівництвом управління ДСНС в області проведено повітряну розвідку зони надзвичайної ситуації, в ході якої дано оцінку обстановки, що склалася.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань