Хроніки подій

На Прикарпатті відкрили пункт постійного базування екстреної медичної допомоги

2018-10-26 10:00:35 0

 

У селищі Єзупіль Тисменицького району, 25 жовтня, відкрили пункт постійного базування екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Нова станція дозволить забезпечити своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню, що мешкає у цій частині району. Даний заклад максимально забезпечений якісним наданням медичних послуг, а також має стовідсоткову наявність необхідних медикаментів.Відкриття пункту зменшить час доїзду швидкої допомоги з моменту виклику, переконані представники влади району. 

В урочистому відкритті пункту взяли участь начальник відділу медицини катастроф, мобілізаційної роботи та спеціальних питань департаменту охорони здоров’я Лідія Сенюта, голови Тисменицької райдержадміністрації Іван Семанюк та районної ради Тетяна Градюк, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Романи Крутий, головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Мирон Матейко, а також очільники та мешканці села. 

На створення пункту постійного базування «Єзупіль» з бюджету району було виділено 542 тисячі гривень, селищна рада на функціонування закладу виділила 49 тисяч гривень.  

Як зазначила Лідія Сенюта, відрадно, що сьогодні відкривається така медична станція. «Кожен знає, що на медицині та школі тримається вся Україна, - говорить начальник відділу ДОЗ. - Бо немає села, не буде ніякої об’єднаної територіальної громади, де нема школи і належної медичної допомоги. Це наше майбутнє. Тому сьогодні хочу щиро привітати усіх мешканців цього села та наближений сіл, медичний персонал із відкриттям пункту постійного базування бригади екстреної допомоги. Адже це наслідок старання і праці багатьох людей».

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів