Хроніки подій

Поліцейські Івано-Франківщини та громадськість зустрілись з канадськими колегами

2019-11-09 10:32:47 0

 

Поліцейські Головного управління Національної поліції області, патрульної поліції спільно з представниками громадських організацій, міської влади прийняли участь у дводенному семінарі на тему: "Імплементація підходу Громадських Консультативних Груп як метод втілення принципів взаємодії поліції та громади".

Навчання організовано Канадсько-українським проєктом розвитку поліції CUPDP та проводиться з метою визначення основних механізмів та реалізація пріоритетів у взаємодії поліції та громади.

Першого дня учасники семінару обговорили питання щодо необхідності поширення інформації про філософію взаємодії громади і поліції (community policing), підвищення обізнаності щодо питань безпеки серед населення.

Другого дня обговорювали створення громадських консультативних груп як запоруку втілення принципів взаємодії поліції та громади.

Начальник обласної поліції Володимир Голубош наголосив, що комунікація поліції та громади допоможе запобігти новим правопорушенням, що у свою чергу дозволить заручитися підтримкою громади та вибудувати довіру між поліцейськими та громадськістю. Взаємодія поліції, державних структур та інститутів громадянського суспільства допоможе глибше виявити проблеми, які є на локальному рівні та побачити шляхи їх вирішення для досягнення спільної мети.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?