Хроніки подій

Поліцейські охорони Івано-Франківської області розповіли про свою роботу та проінформували громадян про умови акції «Квартира під охорону»

2017-09-07 18:18:15 0

 

З 15 вересня і до кінця місяця, поліція охорони Прикарпаття проводить соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». У зв’язку з цим в Управлінні поліції охорони Івано-Франківської області відбулась зустріч з представниками засобів масової інформації, щоб вкотре наголосити громадянам Івано-Франківщини не відкладати безпеку свого майна та родин на завтра, а подбати про них уже сьогодні, тим паче, коли є нагода зекономити.

Про це "Бартці" повідомили у прес-службі Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

Як розповів начальник пульту централізованого спостереження Управління поліції охорони майор поліції Андрій Меренов, за умовами акції громадянам пропонується встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 50-відсотковою знижкою на монтажні роботи, а для учасників антитерористичної операції на Сході України вказана знижка становитиме до 75 відсотків.

Під час зустрічі майор поліції розповів про основні способи проникнення злодіїв до помешкань, а також показав сучасні охоронні прилади, якими обладнується житло громадян. Згодом, журналістам продемонстрували, як реагують поліцейські охорони на сигнал «тривога». Зокрема, представники ЗМІ дізналися, і про «Тривожну кнопку». 

Акція «Квартира під охорону 2017» розпочинається вже 15-го вересня, й триватиме до кінця місяця. Тож не варто зволікати!

Отримати додаткову інформацію або замовити послуги можна, звернувшись безпосередньо до територіального підрозділу або зателефонувавши за цілодобовими номерами (080)050-22-20, (099)050-22-20, (097)050-22-20 та (073)050-22-20. Усі дзвінки з телефонів відповідних операторів зв’язку у межах України безкоштовні.

 

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

 

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи потрібно покращити якість муралів у Івано-Франківську?