Хроніки подій

Поліцейські-психологи зустрілися з прикарпатськими вибухотехніками

2019-10-10 18:11:51 0

 

Психопрофілактичний семінар з працівниками вибухотехнічного відділу провели працівники сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє Баркта з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

10 жовтня, у Всесвітній день психічного здоров’я, темою занять визначено «Психологічну стійкість поліцейських», адже працівники поліції частіше за інших потрапляють у складні та часом небезпечні психологічні ситуації в повсякденній службовій діяльності. Особливо йдеться про вибухотехніки, робота яких надзвичайно важлива і відповідальна і від неї залежить не одне життя. Тому сапери мають поєднувати в собі кілька професійних якостей: пильність, обережність, витримку, наполегливість, оперативність, постійне самовдосконалення і бути при цьому психологічно стійкими.

Головний психолог управління кадрового забезпечення ГУНП в області майор поліції Роксолана Левицька розповіла правоохоронцям про розвиток морально-стійкої поведінки в екстремальних ситуаціях. Для оцінки рівня стійкості поліцейські пройшли спеціальне тестування. Також з учасниками семінару детально опрацьовано механізм реагування на виявлені випадки погіршеного психоемоційного фону, а також ті найтиповіші ситуації, які можуть виникати у роботі правоохоронців та способи їх психологічної підтримки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?