Хроніки подій

Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні вручили сертифікати учасникам тренінгу для працівників ювенальної превенції Прикарпаття

2019-02-12 12:30:09 0

 

Новими знаннями з питань безпеки та захисту прав дітей шляхом запровадження підходу взаємодії поліції та громади на засадах партнерства відповідно до концепції Community policing збагатилися учасники тренінгу, який проходив в Івано-Франківську.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Заняття проводили провідний радник з питань взаємодії поліції та громади Вільям Брейн та експерт з питань взаємодії поліції та громади Кіріл Гусаров. Під час інтерактивного спілкування вони детально розповіли про особливості філософії та організаційної стратегії, використання якої доцільне для удосконалення діяльності підрозділів ювенальної превенції Національної поліції України.

Дякуючи за проведення тренінгу, начальник управління ювенальної превенції ДПД Національної поліції України полковник поліції Лариса Зуб зазначила, що впровадження позитивного досвіду роботи колег з країн Євросоюзу дозволить ефективніше комунікувати та вибудовувати партнерські взаємовідносини з громадою в інтересах створення безпекового середовища та захисту прав дітей.

 

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?