Хроніки подій

Прикарпатські надзвичайники організували пост на Тисмениччині на випадок переправи людей через підтоплені території

2018-03-14 08:58:23 0

 

Внаслідок танення снігу на території Івано-Франківської області станом на 08.00 12.03.2018 відбулись підйоми рівнів на річках басейну Дністра до 1,68 м, на річках басейну Прута до 0,92 м над передпаводковими.

Як повідомляла раніше Бартка, винятком являється р. Ворона (м. Тисмениця), де підйом склав 2,05 м над передпаводковим та рівень води на 08.00 12 березня становив 419 см (перевищення відмітки виходу води на заплаву на 69 см).

Станом на 06.00 14.03.2018 рівень води в річці Ворона в м. Тисмениця становить 454 см. (+4 см. перевищення відмітки підтоплення с/г угідь та дворогосподарств). В річці Ворона спостерігається спад рівня води на 5 см., підняття не зареєстровано. На даний час в м. Тисмениця підтоплені проїжджі частини вулиць, інформує Івано-Франківська ОДА з посиланням на УПЦЗ в області.

- перехрестя вул. Пшениківська та вул. Федьковича (орієнтовно 90 м.);

- вул. Артемовського (орієнтовно 45 м.);

- вул. Монастирська (орієнтовно 26 м.);

В зону прогнозованого підтоплення можуть потрапити окремі прирічкові об’єкти вздовж р. Ворона в м. Тисмениця, с. Підпечари, с. Слобідка та с. Пшеничники Тисменицького р-ну.

З метою координації дій сил цивільного захисту Тисменицького р-ну, під час надання допомоги населенню Тисменицького р-ну при можливому ускладненні оперативної обстановки, 12.03.2018 проведено позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС.

Станом на 06.00 14.03.2018 підтоплень житлових та господарських будівель в Тисменицькому району не зареєстровано.

Сили та засоби Управління ДСНС в області готові до оперативного залучення та надання допомоги місцевому населенню.

На місці події працювала спільна МОГ - Управління ДСНС в області під керівництвом т.в.о. начальника Управління та Управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА під керівництвом начальника управління.

В управлінні організовано роботу оперативної групи з метою збору інформації, аналізу оперативного прийняття рішень щодо ліквідації наслідків можливих підтоплень.

В с. Підпечари Тисменицького р-ну, виставлено 1 пост через річку Ворона в складі 1 водія з автомобілем ГАЗ 66 (кунг) ПАТ Тисменицягаз, 2 чол. о/с ДПРЧ-2 для цілодобового чергування та можливого перевезення людей до житлових будинків у випадку необхідності.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?