Хроніки подій

У Богородчанах відбувся яскравий і масштабний захід «Шкільна ліга сміху 2019»

2019-02-10 15:04:09 0

 

7-8 лютого 2019 року у районному Палаці культури відбувся яскравий і масштабний захід "Шкільна ліга сміху 2019".

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату Богородчанської РДА Івано-Франківської області.

Захід проходив під патронатом голови райдержадміністрації  Франка  Єжака. Спонсорами даного проекту є заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Паранюк, селищний голова Ростислав Заремба, депутат обласної ради Святослав Никорович

Ініціатором проведення "Шкільної ліги сміху"  начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана  Савчук.  У заході взяли участь перший заступник голови  райдержадміністрації Іван Загірняк та заступник голови райдержадміністрації Василь Поштарюк

7 лютого у гумористичному поєдинку взяли участь шість команд із Гути, Маркови, Бабчого, Маняви, Порогів, Солотвино. 8 лютого, свою майстерність та дотепність продемонстрували школярі навчальних закладів Богородчан, Горохолини, Іваниківки, Саджави, Старуні.

За результатами двох півфінальних днів обрали шість команд для виступу в фіналі, який відбудеться навесні 2019 року. Переможців конкурсу очікує поїздка на море.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?