Хроніки подій

У Долині провели апробацію проекту «Я маю право»

2017-09-21 16:44:07 0

 

У рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України в місті Долина вуличне інформування жителів міста проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Про це повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяли в.о. начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції в області Ярослав Левкун, начальник Долинського бюро правової допомоги Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галини Стефанишин та працівники районного відділу державної виконавчої служби.

Зазначимо, що даний проект сприяє підвищенню рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права.

Учасники заходу роздали присутнім інформаційні буклети. Також ознайомили перехожих із онлайн-сервісами Міністерства юстиції, які спрямовані для того, щоб спростити життя громадянам та забезпечити їх зручними послугами, можливістю реєстрації шлюбу за добу, способами захисту права власності та отримати безоплатну первинну і вторинну правову допомогу, підвищити рівень знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможністю громадян захистити  свої права.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів