Хроніки подій

У Городенці відкрили пам’ятник Героям Небесної сотні

2017-08-28 21:35:27 0

 

Напередодні Дня Незалежності України в місті Городенка відбулося урочисте відкриття пам’ятника Героям Небесної сотні.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, народний депутат України Юрій Тимошенко, депутат обласної ради Андрій Левкович, голова райдержадміністрації Роман Жичицький, голова районної ради Іван Мандич, виконуючий обов’язки міського голови Любомир Музичка, духовенство та громадськість району.

Освятили пам’ятник та помолились за упокій душ українських Героїв і захисників України спільно із духовенством району правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь Івасюк і єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП Юліан та.

У своїх виступах представники влади повернулися до тих трагічних подій майдану, де кувалася історія і європейське майбутнє України, а також нагадали присутнім про подвиг всіх Героїв Небесної сотні, чиї імена викарбувані на встановленому пам’ятнику.

Голова районної ради Іван Мандич подякував авторам проекту Василю Гуменяку і Олександру Малковичу, а також підприємцям, які проводили будівельні роботи - Василю Павловичу та Івану Морозу, заступнику голови облдержадміністрації Богдану Кобилянському, безпосередньому організатору робіт  - заступнику голови райдержадміністрації Ярославу Левкуну, релігійним громадам, сільським головам та усім меценатам, які долучилися до створення пам’ятника.

Присутні пом’янули хвилиною мовчання тих, хто у всі часи боровся і відав своє життя за Україну, тих, хто навіки за лишився в Небесній сотні, і тих хто загинув захищаючи цілісність і державний суверенітет на Сході України.

До підніжжя пам’ятника Героям Небесної сотні  учасники заходу поклали квіти.

Цього ж дня відбулося освячення пам’ятного знаку на честь першого підняття прапора України і прапора ОУН-УПА над будівлями органів державної влади району.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи потрібно покращити якість муралів у Івано-Франківську?