Хроніки подій

У Косові будують міст, зруйнований повінню 2008 року

2019-03-15 13:29:02 0

 

За інформацією Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області  на даний час тривають ремонтні роботи на мості через річку Рибниця в місті Косів, 77+397 км автомобільної дороги загального користування державного значення Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський.

Підрядна організація ТОВ "ПБС" здійснює монтаж двох прольотів, водночас готується опалубка під армування плит під пролітну будову проїзної частини.

Відомо, що роботи з відновлення будівництва мосту, зруйнованого повінню 2008 року, на Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у місті Косові, були ще у 2018 році.

На балансі Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області на дорогах загального користування державного значення перебуває 363 мости загальною довжиною 10,5 тисячі погонних метрів. Питома вага штучних споруд на цих автодорогах удвічі вища за середню в Україні. Більшість мостів споруджена в 60-70-х роках минулого століття.

Підрядні організації САД періодично обстежують стан мостів, визначають найпроблемніші з них та накреслюють обсяги робіт, які потрібно здійснити першочергово.

Будівництво та ремонт штучних споруд планується відповідно до висновків, отриманих внаслідок проведених спеціалізованими організаціями обстежень, або за виробничою потребою.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань