Хроніки подій

У Луганській прокуратурі обговорили питання нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів примусового характеру

2017-09-15 20:40:29 0

 

14 вересня 2017 року у прокуратурі Луганської області відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Забезпечення законності при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Проведення означеного заходу мало за мету покращення стану законності при виконанні органами Національної поліції постанов суду про накладення стягнення у виді адміністративного арешту. Адже натепер органами поліції виконуються понад 190 постанов, з яких 150 залишаються невиконаними понад 6 місяців.

Крім того, актуальним є питання законності адміністративного доставлення, затримання та тримання осіб у спеціально відведених для цього приміщеннях, дотримання процедури і строків затримання.

У семінарі взяли участь працівники відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області, заступники керівників місцевих прокуратур, прокурори відділів місцевих прокуратур та представники органів Національної поліції України, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Учасники заходу обговорили особливості здійснення нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення, загальні положення прав людини на свободу та особисту недоторканність, характерні порушення вимог закону, які допускаються службовими особами державних органів при доставленні, адміністративному затриманні осіб.

Окремо зосереджено увагу присутніх, що результатом роботи має бути реальне усунення виявлених порушень законодавства та поновлення порушених прав громадян.

Наприкінці заходу учасники обмінялися практичним досвідом.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів