Хроніки подій

В ГУ Пенсійного фонду України для студентів провели «День відкритих дверей»

2018-06-11 11:30:53 0
 
У головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбувся «День відкритих дверей» для слухачів магістратури Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу під керівництвом доцента кафедри публічного управління і адміністрування, кандидата філософських наук, доцента, заслуженого економіста України Ярослава Арабчука, інформує Бартка з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Про основні завдання і функції Пенсійного фонду України та регіональних управлінь, діяльність головного управління Фонду в області розповів перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Валерій Семанишин. Він зазначив, що особлива увага на сьогодні надається питанню легалізації заробітної плати та недопущенню виплати заробітної плати у «конвертах», адже пенсія та соціальні гарантії громадян залежать від отриманих ними доходів та суми сплаченого єдиного соціального внеску.

Також цікавою була інформація начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів Анатолія Жиленка про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України, який дає змогу кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, які впливають на його соціальні права, становлення та розвиток системи персоніфікованого обліку, реєстр застрахованих осіб, залежність розміру пенсій від розміру заробітної плати. Учасникам заходу продемонстрували інформаційні ролики про роботу інформаційного центру Пенсійного фонду України.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань