Хроніки подій

В Івано-Франківську поліція та освітяни обговорили взаємодію щодо запобігання та протидії домашньому насиллю стосовно дітей

2018-11-09 19:04:36 0

 

Під час відкритої лекції, яка відбулася на базі загальноосвітньої школи-ліцею № 23 Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, йшлося про нововведення у законодавстві у цій сфері та функції уповноважених суб’єктів, що здійснюють заходи для недопущення та мінімізації негативних наслідків проявів насилля у домашньому середовищі для неповнолітніх.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Працівників закладів освіти міста, які безпосередньо працюють з дітьми, ознайомили з нововведеннями, зокрема щодо порядку інформування та реагування уповноваженнями суб’єктами на факти домашнього насильства щодо дітей. Про їх конкретно визначені законодавством функції освітянам розповіли працівники поліції Прикарпаття, представники Департаментів  освіти та науки, молодіжної політики та спорту, служби у справах дітей Івано-Франківської міськради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук передусім акцентувала увагу на необхідності ефективної  комунікації працівників закладів освіти з поліцейськими підрозділами, які забезпечують захист прав та інтересів дітей. Наведені нею приклади засвідчують, що замовчування та неналежного реагування на факти домашнього насилля можуть призводити  до тяжких чи навіть фатальних наслідків.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів