Хроніки подій

В обласній державній адміністрації презентували проект «Я маю право»

2018-01-16 14:01:15 0

 

Сьогодні за участі керівництва департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації, головного територіального управління юстиції в області відбулася презентація всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право», де йшлося про надання безоплатної правової допомоги особам з інвалідністю, інформує Бартка з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Цей захід відбувся за участі представників обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, громадських правозахисних організацій та засобів масової інформації.

Про правовий захист інвалідів та важливість надання їм безоплатної правової допомоги розповів, відкриваючи захід в.о. директора департаменту соціальної політики ОДА Віталій Яворський.

Фахівці головного територіального управління юстиції в області ознайомили присутніх із правопросвітницьким проектом «Я маю право». Допомога громадянам, підвищення їх правової обізнаності, забезпечення дотримання прав людини та основних свобод, рівного доступу до правосуддя, а також надання якісних та комфортних сервісів населенню, є головною метою  цього управління.

Присутні з цікавістю задавали питання працівникам органів юстиції,  департаменту соціальної політики ОДА щодо змін у забезпеченні прав осіб з інвалідністю, ветеранів військової служби та інших пільговиків.

У свою чергу на нараді наголошували, що громадяни завжди мають можливість отримати правову консультативну допомогу в головному територіальному управлінні юстиції області та органах соціального захисту. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?