Хроніки подій

В Єзуполі попрощалися з о. Ізидором Николином (фото)

2019-04-15 20:04:10 0

 

У суботу, 13 квітня, стало відомо, що на  86 році життя та 61 році душпастирського служіння, відійшов до вічності  о. Ізидор Николин - найстарший за ієрейськими свяченнями в Івано-Франківській Архієпархії.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Івано-Франківську Архієпархі УГКЦ.

14 квітня Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин очолив Чин священичого парастасу за упокій душі митрофорного протоієрея отця Ізидора. Разом з митрополитом співслужили протопресвітер Єзупільський о. Богдан Курилів та інші священики Івано-Франківської Архієпархії.

Звертаючись до присутніх в храмі, Владика Володимир пригадав, що о. Ізидор був з найстарішим за ієрейськими свяченнями в нашій Івано-Франківській Архієпархії.

«Він для нас усіх був таким добрим духовним батьком, добрим прикладом молитви, а також і прикладом терпіння», - зазначив Митрополит.

Чин священичого похорону продовжився сьогодні – 15 квітня в смт. Єзупіль, Тисменицького району. Попрощатися з о. Ізидором приїхали душпастирі з різних куточків області, а також чимало вірних. Чин похорону очолив митр. прот. Олег Каськів - Синкел у справах духовенства та священичих родин.

Митрополит Володимир та Архієпархіальне управління висловлює найщиріші слова співчуття та підтримки родині слуги Божого о. Ізидора. Нехай з Богом спочиває!

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?