Хроніки подій

Відбулося засідання обласної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури

2018-10-29 19:56:34 0

 

Сьогодні під головуванням співголів – заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося перше засідання обласної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У першому турі члени комісії розглянули та обговорили пропозиції, подані на конкурс у чотирьох номінаціях, зокрема, духовне друковане слово, образотворче та народне сакральне мистецтво, реставрація сакральних об’єктів, новостворені сакральні об’єкти. За результатами голосування до другого туру конкурсу допущено по дві пропозиції у кожній номінації.

Довідково

Премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури - це найвища в області відзнака за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури і дизайну, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада.

На здобуття премії можуть бути подані нові твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Особам, удостоєним премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького, присвоюватиметься звання лауреата премії в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури і вручатиметься Диплом та Почесний знак лауреата.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів