Хроніки подій

Віталій Федорів: Запрошуємо до співпраці всі громадські об’єднання, які борються із поширенням COVID-19

2020-04-03 17:30:21 0
 
На цьому сьогодні під час онлайнбрифінгу наголосив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, передає Бартка.
 
Також очільник Прикарпаття розповів, що в область прибула група вірусологів, яка спільно з місцевими фахівцями працюватиме над налагодженням діагностики  полімеразної ланцюгової реакції щодо виявлення хворих на коронавірусну інфекцію.
 
«Зважаючи на поширення в Україні та області коронавірусної інфекції, ключовим завдання на сьогодні є налагодження на Івано-Франківщині лабораторних досліджень методом ПЛР-діагностики, - зазначив Віталій Федорів. – Сподіваємось, що спільно із вірусологами місцеві фахівці збільшать кількість таких досліджень щонайменше вдвічі».
 
Віталій Федорів також повідомив, що в області працює робоча група, основним завданням якої є вивчення ситуації щодо  випадків захворюваності та смертей в обласному та міському перинатальних центрах.
 
Слід додати, що від початку спалаху захворюваності на COVID-19 до закладів охорони здоров’я області звернулося 410 осіб із підозрою на хворобу. 80 висновків ПЛР-досліджень показали позитивний результат, 5 осіб померло, 247 – очікують на висновки лабораторного центру.
Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?