Кримінал

Екс-губернатору Запорізької області повідомили про підозру

2019-07-10 23:04:30 0

 

Детективи Національного бюро за погодженням із прокурорами САП повідомили колишньому голові Запорізької обласної державної адміністрації про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 КК України).

Про це повідомили в НАБУ.

Слідство встановило, що екс посадовець у е-деклараціях за 2016 та 2017 роки не задекларував статки на суму близько 35 млн грн та 8 млн грн відповідно, а декларацію за 2015 рік взагалі не подав.

Серед незадекларованого у 2016-2017 рр. майна — нерухомість, авто, доходи, корпоративні права.

Повідомлення про підозру екс-губернатору направлено поштою через неможливість вручення його особисто — такий порядок передбачений КПК України.

Колишнього посадовця про виклик до Національного бюро детективи повідомили завчасно, він особисто підтвердив намір явитись до НАБУ 9 липня о 14:00. Але цього не сталося. Відтоді екс-посадовець на дзвінки детективів не відповідає. За місцем проживання особа, яка представилася охоронцем, повідомила детективам, що колишнього губернатора немає, отримувати документи ця особа відмовилася.

Впродовж перебування детективів поряд із місцем проживання екс чиновника з кількох автомобілів за ними спостерігали невстановлені особи.

Розслідування фактів недекларування статків детективи НАБУ розпочали за каденції топ-чиновника в січні 2017 року.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань