Кримінал

Колишній чоловік гімнастки Подкопаєвої вийшов на свободу під заставу

2018-10-11 23:21:16 0

 

Бізнесмен Тимофій Нагорний, якого підозрюють в державній зраді та шахрайстві, вийшов на свободу під заставу.

Про це повідомляє кореспондент «Радіо Свобода».

Близько 16.00 11 жовтня Нагорний вийшов з відділення забезпечення досудового розслідування СБУ в Києві, в якому його утримували під арештом сім днів. Його зустрічали кілька десятків друзів і прихильників, які влаштували пікет біля будівлі спецслужби. Бізнесмен подякував присутнім за підтримку і заявив, що він не скоював злочинів, в яких його звинувачують.

За кілька годин до цього прокуратура намагалася оскаржити можливість виходу Нагорного під заставу. Відповідне клопотання мав розглянути Київський апеляційний суд, однак суддівська колегія перенесла засідання на 18 жовтня. Приводом для перенесення засідання стало задоволене клопотання адвоката Катерини Войтенко, яка просила оголосити перерву, щоб її клієнт міг ознайомитися з матеріалами справи.

До засідання біля будівлі суду поліцейські затримали друга Тимофія Нагорного Едуарда Чекіна. Його поклали обличчям на землю, закували в наручники, посадили в машину і відвезли в Солом'янське районне відділення НПУ. Там Чекін поскаржився на погане самопочуття, з райвідділу його забрала бригада швидкої допомоги і відвезла в лікарню. За словами друга Нагорного, причину затримання йому не пояснили. Прес-секретар київського управління Нацполіціі Оксана Блищик заявила кореспонденту Радіо Свобода, що їй нічого не відомо про затримання.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?