Кримінал

Кривавий напад у парку Шевченка: двоє місцевих жорстоко побили гостя міста (фото)

2019-06-10 22:32:19 1

 

Напад стався у парку Шевченка, близько дев'ятої години вечора, біля ресторану Franciszek Romaszkan повідомляє Бартка.

Потерпілий - 23-річний мешканець Волинської області, познайомився з дівчиною в інтернеті та приїхав подивитись місто на її запрошення.

Далі, з розповіді очевидців:

Ми сиділи на лавці, коли побачили, як двоє молодиків почали бити хлопця ногами, після чого він впав в озеро. Коли хлопець намагався підвестись він отримав ще один удар ногою в обличчя та закривавлений впав знову у воду, втративши при цьому свідомість, - розповідає жінка.

Один з нападників побіг за дівчиною, викрикаючи: "Стій! Куди!? Ти ж мене 4 роки чекала!". Потім повернувся та наніс ще один удар потерпілому, в той час, як другий не давав йому підвестись з озера, доки на допомогу не почали підбігати люди, вони ж викликали поліцію та швидку.

Почувши про поліцію, молодики втекли.

Швидка прибула за 8 хв, поліція за 20 хв. Люди були обурені, що у парку не було жодного патруля поліції чи муніципальної варти. Поліцейські прибули вже коли хлопця забрала швидка, своє запізнення пояснили тим, що у них була перезміна.

Інші обставини з'ясовуються.

 

Теги
Коментар

Лі На2019-06-10 22:51:58

отже, якщо знати заздалегідь, коли у патруля перезміна, можна бити, грабувати та всяко інако насолоджуватися життям? ну круть, круть

Опитування

На Вашу думку, захоплення автобуса з людьми у Луцьку це...