Кримінал

Мешканець Прикарпаття намагався дати хабар працівнику поліції

2020-01-12 22:28:13 0

 

Майже 10 тисяч гривень у якості хабаря запропонував заступникові начальника відділу поліції мешканець Івано-Франківської області за можливість уникнення адміністративної відповідальності. На передачі неправомірної вигоди чоловіка затримали.

Про це повідомили у Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Працівники Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ одержали інформацію про те, що одному із заступників начальника Городенківського ВП пропонує корупційну оборудку місцевий мешканець. Слідчими поліції було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 31-річного чоловіка зупинили співробітники поліції за кермом автомобіля у стані сп’яніння. За цим фактом було складено адміністративний протокол за ст.130 КУпАП. Невдовзі після події правопорушник прийшов до посадовця поліції і спробував домовитися: не відправляти адміністративні матеріали до суду взамін за «винагороду» - 300 доларів США та 2 тисяч гривень.

Водій-хабародавець був затриманий у службовому кабінеті старшого лейтенанта поліції працівниками внутрішньої безпеки НПУ та слідчими ГУНП у Івано-Франківській області під процесуальним керівництвам Тисменицької місцевої прокуратури відразу після передачі коштів. Наразі готується оголошення підозри чоловікові.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань