Кримінал

На Івано-Франківщині жінку, що працювала комірником на одному з підприємств, підозрюють у розтраті майна на суму майже 400 тис. грн

2018-09-12 18:41:40 0

 

Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом учинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») КК України.

Встановлено, що 58-річна місцева жителька, працюючи комірником на одному із підприємств та будучи стороною договору про повну індивідуальну матеріальну відповідальність, упродовж 2016-2017 років умисно та цілеспрямовано здійснила розтрату  майна, а саме товарно-матеріальних цінностей, спричинивши суб’єкту господарювання  матеріальну шкоду на суму більше 365 тис. грн.Наразі особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, повідомила прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Досудове розслідування триває.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?