Кримінал

На Луганщині направлено до суду обвинувальний акт стосовно судді-зрадниці, яка працює в «судовій гілці влади «ЛНР»

2018-11-06 21:36:12 0

 

Прокуратурою Луганської області здійснювалось спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно судді Брянківського міського суду Луганської області, яка здійснює активну діяльність в так званій «судовій гілці влади «ЛНР» та приймає рішення від імені незаконно створеної «Луганської народної республіки», чим вчиняє пособництво в діях, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, а також пособництво в умисних діях, спрямованих на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Луганської області.

У ході досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 109, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 110 КК України.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт стосовно судді Брянківського міського суду Луганської області направлено до Лисичанського міського суду для розгляду по суті.

 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 109 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів