Кримінал

На Луганщині стосовно трьох так званих «командирів підрозділів козачого полку ім. М. Платова» розпочато процедуру спеціального досудового розслідування

2018-03-12 22:52:31 0

 

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактом участі трьох громадян України у діяльності терористичної організації, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 258, ч. 1 ст. 258-3 КК України.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Луганської області.

Розслідуванням встановлено, що поплічники терористів з січня 2015 року та по теперішній час беруть участь у незаконній діяльності «6-го окремого мотострілецького козачого полку «ім. Матвія Платова» на посадах так званих «командирів гаубічної та зенітної артилерійських батарей» та «командира мотострилецького батальону». Вказані структурні підрозділи силового блоку терористичної організації «ЛНР» здійснювали військову протидію та перешкоджання виконанню службових обов’язків співробітниками правоохоронних органів України й військовослужбовцями Збройних Сил України, задіяними у проведенні антитерористичної операції.

Внаслідок злочинних дій учасників терористичної організації військовослужбовці Збройних Сил України, які несли службу в Новоайдарському та Попаснянському районах, отримали тілесні ушкодження або загинули.

Оскільки бойовики переховуються від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, стосовно останніх розпочато процедуру спеціального досудового розслідування.

 

Довідково: за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 258, ч. 1 ст. 258-3 КК України, вищевказаним особам загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів