Кримінал

На Луганщині жорстокі вбивці отримали по 14 років позбавлення волі

2019-06-19 22:22:34 0

 

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно двох мешканок Дніпропетровської області та повністю доведено їх вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. п. 4, 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство, тобто  умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з особливою жорстокістю з корисливих мотивів групою осіб).

Про це інформує прес-служба прокуратури Луганської області.

Під час досудового розслідування встановлено, що у лютому 2015 року 23-річна та 24-річна жінки вступили в злочинну змову та, маючи намір на умисне вбивство з корисливих мотивів, приїхали до знайомої мешканки с. Житлівка Кремінського району, де раніше проживала одна з них. Попередньо зловмисниці обговорили можливі способи вчинення умисного вбивства.

Після приїзду до вказаного населеного пункту вказані особи залишилися на ніч у будинку майбутньої жертви. Серед ночі обвинувачені напали на потерпілу.  За раніше обумовленим планом одна зі зловмисниць схопила кухонний ніж та нанесла жінці 35 ударів ножем в область знаходження життєво важливих органів, інша намагалася перешкодити жінці закриватися руками від нанесення ножових поранень. Від отриманих тяжких тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці.

Після заподіяння смерті потерпілій обвинувачені викрали з будинку майно господарки, а саме: два мобільні телефони, мультимедійний програвач, текстильні вироби, золоті ювелірні прикраси та грошові кошти. В результаті злочинних дій вказаних осіб було завдано майнової шкоди у розмірі майже 17 тис. грн та 25 000 російських рублів.

Сватівський районний суд Луганської області погодився з позицією прокурора, визнавши зловмисниць винними у вчиненні злочину, та засудив кожну до 14 років позбавлення волі.

Теги
Коментар

Опитування

На Вашу думку, захоплення автобуса з людьми у Луцьку це...