Кримінал

На Прикарпатті "липові" податківці видурюють гроші у підприємців

2018-09-19 21:00:24 0

 

На стаціонарні та мобільні телефони підприємців Надвірнянського району надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші, повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Зокрема, шахраї від імені посадових осіб Надвірнянського управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області телефонували бізнесменам з проханням перерахувати гроші на картковий рахунок, мотивуючи тим, що кошти необхідні для проведення реорганізації, яка проходить на даний час у фіскальній службі. Дзвінки псевдоподатківців надходять із номеру мобільного телефону +38(095)344-08-83. З метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки різних банківських установ та представлятися керівництвом або іншими посадовими особами фіскальної служби області.

ДФС звертається до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб фіскальної служби області та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не  погоджуйтесь.

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи внутрішніх справ (тел. 102) або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»).

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?