Кримінал

На Прикарпатті прокуратура домоглася справедливого покарання для батька, який ґвалтував та довів до самогубства неповнолітню дочку

2020-05-20 11:11:02 0

 

Суд погодився з позицією прокуратури Івано-Франківської області та засудив 40-річного мешканця м. Івано-Франківська до 15 років позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених ч. 4 ст. 152 («Зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої») та ч. 3 ст. 153 («Задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи, вчинене щодо малолітньої чи малолітнього, якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки») КК України.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.

Установлено, що підсудний упродовж 2012-2016 років умисно, застосовуючи психологічний тиск, принижуючи людську честь і гідність та використовуючи безпорадний стан своєї неповнолітньої дочки, систематично вступав із нею у статеві зносини. Як наслідок – дівчинка покінчила життя самогубством шляхом повішення.

Примітка: вирок набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?