Кримінал

На Прикарпатті суд затягує справу жахливого вбивства (відео)

2018-02-12 12:44:15 1

 

У снятинському селі Кулачківці 2 роки тому місцеві хулігани жорстоко вбили поліцейського. Проте, суд і досі не може покарати винних.

Того дня, загиблий поспішав на роботу в Снятинський відділ міліції, чекав на зупинці транспорт. У цей час під’їхав бус, в якому знаходився сусід Тараса та троє місцевих хуліганів. Мікроавтобус повіз Тараса в його останню путь. Чоловіка забили ще в дорозі, а потім встромили ножа в серце. Тіло знайшли посеред поля, за 5 км від найближчого населеного пункту.

Чоловіки жили в одному селі, були практично сусідами та часто конфліктували.

За словами матері загиблого, вбивці зловживали алкоголем, наркотичними речовинами та постійно провокували бійки. До того ж, екс-міліціонер постійно отримував від них погрози.

На слід вбивць колеги вбитого Тараса вийшли одразу, але затримати їх вдалось тільки за рік. От уже два роки поспіль суд переносять, а вбивці залишаються без покарання.

Детальніше в сюжеті “Надзвичайних новин”.

Хроніки подій:

Теги
Коментар

Clydefal2018-04-11 15:21:17

6 effective ways to quickly earn easy money you can download this hyperlink in PDF format: http://ready.googlenoomon.info/?p=3025 I work for each of the aforementioned methods and earn much more than $ 35,000 per month.

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?