Кримінал

На Прикарпатті за період операції «Мак» правоохоронці вилучили майже 10 тисяч незаконно посіяних та вирощуваних рослин маку та конопель

2018-08-21 13:32:10 0

 

З 1 червня на території Івано-Франківщини проводяться  оперативно-профілактичні заходів під умовною назвою «Мак». Увага працівників поліції зосереджена на виявленні і знищенні незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. 

За цей час  виявлено та задокументованого 83 кримінальних правопорушень, передбачених статтею 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України, з яких 72 – за посів маку та 11 – за вирощування коноплі. По виявленим кримінальним правопорушенням 23 особі вже повідомлено про підозру. Найбільше таких фактів задокументовано в Калуському, в  Косівському та  Тлумацькому районах.

Загалом вилучили близько  9 819 незаконно висіяних нарковмісних рослин. Із них 9429 - це мак, 390 – конопля, інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Прикарпатські поліцейські й надалі здійснюватимуть заходи щодо попередження та виявлення правопорушень, пов’язаних з протиправним вирощуванням нарковмісних рослин. Водночас нагадують, що за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель передбачено покарання – від чималого штрафу до ув’язнення терміном від трьох до семи років.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?