Кримінал

На Рівненщині під час отримання хабара затримали керівника відділення військового комісаріату

2018-09-22 00:06:42 0

 

Розкриттям справ щодо зловживання владою та службовим становищем посадовців уже важко здивувати громадськість. Схеми відомі, сценарії передбачувані. Але трапляються й «унікальні» випадки. І їхня особливість зовсім не у масштабах та непомірному апетиті осіб, які займають відповідальне становище, а вражає сам, так би мовити, вид «послуг» та моральна сторона. 
 

Про це повідомили в СБУ.

Днями співробітники СБУ викрили на отриманні хабара у розмірі п`ять з половиною тисяч гривень керівника одного з відділень Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату. Так, сума, звісно, невелика. І як передбачувано налетять деякі тролі, «диванні війська» і зрадофіли «не рівень Служби». Але якщо розглянути обставини, то стає неприємно і прикро. 


Ці кошти начальник відділення зв’язку та інформації комісаріату, котрий, до слова, лише півроку перебував на посаді, вимагав зовсім не з призовника, що намагався «закосити» від служби. Все було точно навпаки. 


25-річний хлопець після завершення строкової служби планував продовжити виконувати військовий обов`язок у районі проведення Операцій об’єднаних сил. І саме ось від цього патріота владний покидьок зажадав плати за самовідданість та стійке бажання боронити рідну землю від російсько-терористичних сил. 


 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?