Кримінал

На Вінничині поліцейський випадково вистрілив в колегу на очах у десятків дітей

2018-04-15 13:21:56 0

 

У селі Рубань, Вінницької області, поліцейський випадково вистрілив в свого колегу під час демонстрації дітям прийомів самооборони.

Про це повідомляє «Сьогодні».

За інформацією видання, інцидент стався в школі. Два співробітника поліції показували дітям прийоми самооборони. За тим, як відбитися від злочинця з ножем, спостерігали 40 школярів і педагоги.

«Він ліг на землю, щоб захищатися і вистрілив. Вистрілив той, що лежав», – розповідає школярка Лілія Логоша.

Той, хто зображував нападника, впав поряд. Стрілець відразу крикнув педагогам, щоб вивели з класу дітей. Куля потрапила поліцейському в живіт. З’ясувалося, що його напарник переплутав табельну зброю з макетом.

«Зрозуміло, що тут не було наміру. Це по необережності стався постріл. Два працівника роти особливого призначення проводили заняття з дітьми», – прокоментувала прес-секретар управління нацполіціі у Вінницькій області Анна Олійник.

Обидва співробітника мали великий досвід роботи, також стверджують в поліції. Поранений від коментарів відмовився. Повідомляється, що після цього випадку в школі від профілактичних бесід з рятувальниками і поліцейськими не відмовляться, але не будуть пускати до класів зі зброєю. Спецназівця, який вистрілив в напарника, відсторонили від служби на час розслідування.

Нагадаємо, раніше в січні в Одесі, співробітник поліції загинув від вогнепального поранення, отриманого під час перестрілки зі зловмисниками.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів