Кримінал

На Закарпатті прикордонники перешкодили незаконному вивезенню двох дітей з України

2018-07-10 10:57:13 0

 

Прикордонники Чопського загону запобігли спробі вивезення неповнолітніх дітей з території України, передає Закарпатский корреспондент.

Учора в пункт пропуску «Тиса», що на кордоні з Угорщиною, прибула громадянка України разом із своїми двома дітьми 2006 та 2011 року народження. Під час перевірки документів з’ясувалось, що наша співвітчизниця пред’явила підроблене доручення на вивіз дітей за межі країни. Адже на момент видачі дозволу вона разом з батьком дітей знаходилися за кордоном і не могла його оформити на території України.

Державна прикордонна служба ще раз звертається з проханням до усіх подорожувальників, які найближчим часом збираються перетинати кордон, в тому числі з неповнолітніми дітьми, відповідально ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей.

Також звертаємо увагу громадян, що у разі вашого перебування за кордоном та необхідності оформити доручення на поїздку дитини, ви можете звернутися до дипломатичних установ України за кордоном, інформує Державна прикордонна служба України. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів