Кримінал

Організаторці «референдуму» в Луганської області повідомлено про підозру за умисні дії, направлені на зміну меж території та державного кордону України

2019-01-11 21:28:42 0

 

Прокурором Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно мешканки Новоайдарського району, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).

Про це інформує прес-служба прокуратури Луганської області.

Слідством встановлено, що  11 травня 2014 року громадянка України забезпечила проведення так званого «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність «ЛНР» в одному з населених пунктів Новоайдарського району Луганської області.

До кола обов’язків жінки, згідно відведеній їй ролі в зазначеному «референдумі», входила перевірка документів та видача місцевим мешканцям так званих «бюлетенів» для голосування.

Після проведення псевдореферендуму підозрювана разом з іншими членами дільничної виборчої комісії здійснили підрахунок бюлетенів та передали їх невстановленим особам з метою перевезення до так званого «штабу», який координувався сепаратистами в смт Новоайдар Луганської області.

Натепер жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України. Досудове розслідування триває.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?