Кримінал

Прокурор Луганської області направив до суду обвинувальний акт стосовно «голови виборчої комісії», яка провела псевдореферендум в Станично-Луганському районі

2019-04-14 23:28:45 0

 

Прокурором Луганської області до суду направлено обвинувальний акт за підозрою мешканки Станично-Луганського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).

Про це інформує прес-служба прокуратури Луганської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жінка надала добровільну згоду на організацію та проведення 11 травня 2014 року так званого «референдуму» на підтримку «Акту про державну самостійність Луганської народної республіки».

Виконуючи функції «голови виборчої комісії», розташованої в приміщенні сільської ради одного з населених пунктів Станично-Луганського району, підозрювана разом з іншими особами, стосовно яких здійснюється досудове розслідування в окремих кримінальних провадженнях, провела письмове опитування місцевих жителів щодо підтримки самовизнаної республіки з метою порушення територіальної цілісності України.

Після проведення голосування вказана особа передала всі бюлетені до «штабу референдуму» для оголошення результатів та подальшого створення так званої «Луганської народної республіки».

Під час досудового розслідування жінка повністю визнала свою провину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, щиро розкаялася, активно сприяла розкриттю злочину та викриттю інших співучасників.

Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні з угодою про визнання винуватості направлено до суду.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?