Кримінал

Справу затриманого на Луганщині озброєного поплічника терористів направлено до суду

2017-09-13 16:38:42 0

 

Прокуратурою Луганської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно мешканця міста Лисичанська, який з липня 2014 року з використанням вогнепальної зброї брав активну участь у діяльності терористичної організації «ЛНР» (ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 263 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Встановлено, що з липня 2014 року вказаний громадянин брав участь у діяльності батальйону «Призрак» терористичної організації «ЛНР», озброєної терористичної групи «СМАК», «1 Козачої бригади» так званої «Народної міліції ЛНР» та озброєного підрозділу «ЯРГА».

Перебуваючи у складі незаконних збройних формувань, він надавав допомогу у спорудженні блокпостів з метою перешкоджання пересуванню особового складу та техніки сил АТО, а саме здійснював інженерне облаштування позицій, ніс службу у караулі та охороняв вогнепальну зброю та боєприпаси вказаних підрозділів терористичної організації «ЛНР».

На початку травня 2017 року поплічника терористів, озброєного ручним кулеметом Калашнікова та одягненого у військову форму, затримано військовими Збройних Сил України на лінії зіткнення в Новоайдарському районі Луганської області.

Процесуальним керівником йому повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації) та ч. 1 ст. 263 КК України (носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Завдяки злагодженій роботі працівників органів прокуратури та Управління Служби безпеки України в Луганській області зібрані беззаперечні докази вини підозрюваного, яку він повністю визнав.

12.09.2017 обвинувальний акт стосовно учасника вказаних воєнізованих підрозділів терористичної організації «ЛНР» направлено суду.

 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої; ч. 1 ст. 263 КК України – позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?