Кримінал

У Городенці розшукали крадіїв гаманця, залишеного потерпілим на столі у кафе

2018-06-13 15:31:31 0

 

З повідомленням про крадіжку гаманця до поліції звернувся 36-річний потерпілий, житель району. За словами зявника, він, перебуваючи у кафе, вийшов із залу на кілька хвилин, залишивши на столі  гаманець  з грошима, а повернувшись,  виявив його крадіжку.    

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

В ході проведення слідчих (розшукових) заходів правоохоронці на підставі обгрунтованих доказів встановили осіб,  причетних до цього злочину, не зважаючи на той факт, що заявник повідомив про крадіжку через тиждень з часу її скоєння.

Ними виявилися два відвідувачі кафе. Одному із них  20,  іншому 21 рік,   жителі різних  сіл району.

З'ясовано, що молоді люди, перебуваючи у відпочинковому закладі,  помітили як відвідувач  вийшов на вулицю, залишивши  на столику гаманець, у якому було 1800 грн., 3540 польських злотих, 50 молдавських лей, 20 доларів США та 35 євро. Скориставшись  ситуацією: вісутністю довкола свідків, вони  привласнили  чуже.

У результаті проведених пошукових заходів спрямованих на встановлення осіб зловмисників, правоохоронці викрили злодіїв.

Під час спілкування зі слідчими порушники надали покази зізнавшись, що гаманець викинули, а грошима поділились та витратили на власні потреби. 

Дії зловмисників  кваліфіковано як вчинення злочину передбаченого  ч. 2 ст.185 (Крадіжка, вчинена групою осіб) Кримінального кодексу України. Такий злочин  карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий термін.

Проводиться досудове слідство.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів