Кримінал

Українець з підробленим румунським паспортом затриманий на кордоні

2019-10-06 21:35:22 0

 

Сподіваючись на власну удачу, наш співвітчизник спробував перетнути українсько-угорський кордон за підробленим іноземним документом.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

В пункт пропуску «Тиса» у напрямку виїзду з України прибув мікроавтобус «Mercedes». Під час перевірки документів у пасажирів автівки прикордонний наряд виявив закордонний паспорт громадянина Румунії з ознаками підробки. Експерти з перевірки вирішили оглянути документ поглиблено і встановили, що той не відповідає встановленому зразку. Бланк паспорта перепрошивали, до того ж, у ньому були відсутні відповідні захисні елементи.

Згодом у псевдо-румуна, що пред’явив на контроль підроблений іноземний документ, прикордонники Чопського загону знайшли дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Правопорушник виявився 50-річним жителем Чернівецької області.

Підроблений документ прикордонники вилучили, правопорушника притягнули до відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Окрім того, на адресу Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого  ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?