Кримінал

За принципової позиції прокурора Луганської області повідомлено про підозру поплічниці терористів

2018-01-11 21:24:11 0

 

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі у діяльності терористичної організації та фінансування тероризму громадянкою України, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 258-5 КК України.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Луганської області.   

Розслідуванням встановлено, що у 2015 році мешканка Луганська надала згоду на призначення себе на посаду «начальника державної податкової інспекції Ленінського району м. Луганська Державного комітету з податків та зборів «ЛНР».

Учасниця терористичної організації видає накази, розпорядження, обов’язкові до виконання підпорядкованими працівниками, контролює  сплату податків та зборів, здійснює планові, позапланові, виїзні та невиїзні перевірки суб’єктів господарювання, з метою накладення на них штрафних санкцій, що надходять до бюджету терористичної організації «ЛНР», з якого здійснюється безпосереднє фінансування терористичної організації «ЛНР» та бойових підрозділів, які здійснюють опір військовослужбовцям Збройних Сил України, що задіяні в зоні проведення АТО.

Оскільки поплічниця терористів переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на непідконтрольній українській владі території Луганської області, її оголошено у розшук та до суду направлено клопотання про здійснення спеціального досудового розслідування.

 

 Довідково: cанкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої, ч. 1 ст. 258-5 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5  до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 2 років та з конфіскацією майна.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?