Кримінал

За «викуп сина» прикарпатець віддав шахраям 1000 доларів США

2018-02-13 13:31:05 0


90-літній пенсіонер став жертвою шахрая.

До чоловіка зателефонував невідомий та розказав, що син пенсіонера став винуватцем серйозної ДТП. Аби уникнути відповідальності за кримінальне правопорушення, лиходій запропонував потерпілому заплатити 1000 доларів для викупу сина з біди. Пенсіонер не роздумуючи, одразу пристав на всі умови зловмисника.

Схвильований чоловік невідкладно зібрав усі гроші, які були вдома, виніс на вулицю та передав незнайомому чоловікові, який запевнив, що все буде добре та пішов у невідомому напрямку.

Лише після цього чоловік передзвонив до сина і дізнався, що той жодної аварії не вчиняв.

Потерпілий звернувся по допомогу до правоохоронців. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Проводиться слідство, інформує Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян не піддаватись на подібні неправдиві історії. Перш ніж робити будь-які кроки для «порятунку» рідних, переконайтесь, чи дійсно з ними трапилась біда, зателефонуйте синові чи доньці або до їх друзів чи знайомих. Також прохання до громадян, у яких є родичі похилого віку, провести з ними роз’яснювальну бесіду щодо подібних шахрайських схем, аби уникнути матеріальних збитків і уберегти здоров’я рідних.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?