Культура

Франківська капела бандуристів відвідала сербський фестиваль

2019-06-19 15:38:55 0

 

Муніципальна капела бандуристів (керівник - Марта Шевченко), а також відомі не тільки в Івано-Франківську, а й далеко за його межами солісти Violetta Dutchak та Мирослав Петрик, гурт «П‘ятий океан» у складі Nelya Romanovska та Volodimir Bardetsky гідно преставили наше славне місто Івано-Франківськ та українську культуру на 16 міжнародному фестивалі української культури "Калина".

Впродовж 3 днів вони виступили в трьох містах Сербії, щоразу був повний зал глядачів, які зустрічали та проводжали їх бурхливими оплесками, інформує Культурна мапа Івано-Франківська на своїй сторінці у Фейсбук.

Надзвичайно приємно, що українська діаспора в Сербії так любить Україну та її культуру. Всі учасники поїздки щиро дякують за сприяння в організації поїздки міському голові Руслан Марцінків, директору Департаменту культури міської ради Nadia Zagurska, а також за теплий прийом, чудові ескскурсії та особливу енергетику, яка панували в залі під час кожного виступу, українській діаспорі в Сербії.

Це було просто неймовірно! Дякуємо всім та кожному хто долучився до організації цієї незабутньої поїздки! - йдеться в дописі.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань