Культура

Маленькі пацієнти Івано-Франківська вже читають подаровані книги

2018-11-14 20:49:28 0

 

13 листопада об 11:00 у читальному залі центральної міської бібліотеки на вул. Пилипа Орлика, 5 відбулася прес-конференція, присвячена соціальному проекту «Подаруй лікарні книгу». Проект ініційований секретарем Івано-Франківської міської ради Оксаною Савчук, а також громадськими активістами Ігорем Равренчуком і Любомиром Никораком, за підтримки Департаменту культури та Управління охорони здоров'я.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на офіційну сторінку Івано-Франківської міської ради.

Збір книг для лікарень міста тривав з 1 жовтня до 1 листопада. Книги можна було приносити до читального залу центральної міської бібліотеки, всіх філій централізованої бібліотечної системи міста та до міської ради. До збору книжок долучилися мешканці міста, колективи дитячих садочків, шкіл, університетів, учасники Спілки письменників, депутати й працівники міської ради, громадські активісти, учасники скаутської організації «Пласт».

"Дякуємо всім, хто приєднався до нашого проекту. Перші полички з книгами вже облаштовані в міській дитячій клінічній лікарні у другому соматичному відділенні. Цього тижня подаровані книги розмістять і в інших медичних закладах міста, де перебувають пацієнти на стаціонарному лікуванні. Наша основна мета проекту - щоб книга надихнула і додала сили для швидкого одужання. Адже читання відволікає від проблем зі здоров'ям, допомагає покращити загальний емоційний і фізичний стан людини", - розповіла секретар міської ради Оксана Савчук.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань