Культура

Музей гуцульської культури облаштували у дошкільному закладі Івано-Франківська

2018-10-11 18:49:04 0

 

У дошкільному навчальному закладі "Гуцулочка" облаштували музей. 

У ДНЗ "Гуцулочка" було приміщення, яке раніше використовували як склад для господарського приладдя. Колектив закладу та батьки вирішили взяти учать у міському конкурсі проектів та програм і створити у садку музей. Така ідея знайшла підтримку й у дошкільному закладі вже діє такий краєзнавчий міні-музей.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Івано-Франківської міської ради.

У музеї представленні роботи митців, національний гуцульський одяг, розписаний глиняний посуд, дерев'яні іграшки, предмети побуту з художньою різьбою. У ньому проводять екскурсії для дітей і навіть приймали делегацію з США.

"Такі музеї - це ще один спосіб зберегти наші звичаї й традиції, примножити знання й уміння народних ремесел, привити дітям любов до творчості. Дякуємо керівнику садочка "Гуцулочка" Головенко Світлані Іванівні, колективу і батькам за активність і цілеспрямованість", - секретар міської ради Оксана Савчук.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?