Культура

На 777-ий день міста Коломиї очікують понад 50 тис. гостей

2018-04-05 12:36:32 0

 

2017 року в гості до коломиян приїхало 178 тисяч туристів, з них понад 8 тисяч – іноземці.

Цьогоріч Коломия відзначить своє 777-річчя.

Як розповів міський голова Ігор Слюзар, на святкування дня народження міста в Коломию приїде не менше 50 тисяч осіб, інформує Дзеркало Коломиї з посиланням на Zruchno.Travel.

“Традиційно на День міста ми проводимо великий автомобільний фестиваль. Це не гонки, а справжнє шоу, подивитися яке з’їжджаються туристи з усієї України. У нашому місті живе 60 тисяч осіб і приблизно стільки ж приїде на День міста гостей. Тобто нам потрібно продумати велику програму. На 4-5 різних локаціях будуть проводитися різні заходи, фестивалі, концертні програми”, – розповів Слюзар.

За його словами, розвиток подієвого туризму в Коломиї – один з найважливіших пунктів Стратегії розвитку міста. Так, в 2018 році планується проведення вже традиційних пасхального та різдвяного ярмарків, фестивалю вуличних мистецтв “Арт-образ”, Всеукраїнського відкритого фольклорного фестивалю “Писанка”, фестивалю вишиванки “Колорит”, фестивалю “Медовий Спас”, Всеукраїнського фестивалю автомотоавіатехніки Drive for Life Fest , Всеукраїнського театрального фестивалю “Коломийські вистави”, музичного фестивалю імені А. Кос-Анатольського.

Він нагадав, що, за даними Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Й. Кобринського, в 2017 році місто відвідало 178 тисяч туристів, з них понад 8 тисяч – іноземці.

Обсяг фінансування туристичної галузі з міського бюджету на 2018 рік становить 840 тисяч гривень, це в три рази більше, ніж в 2017 році.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів