Культура

На Тисмениччині відбудеться ІХ фольклорно-етнографічний фестиваль «Покутські джерела»

2018-06-08 11:55:49 0

 

У залі засідань адмінбудинку районної влади відбулося друге засідання оргкомітету з проведення ІХ фольклорно-етнографічного фестивалю «Покутські джерела», який прийматиме Тисмениччина. Захід проходив під головуванням керівників району – голови районної державної адміністрації Івана Семанюка та голови районної ради Тетяни Градюк.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Участь у засіданні організаційного комітету взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, заступник голови РДА Степан Мандибур, керівник апарату РДА Ярослав Татарин, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, начальник відділу культури РДА Олександр Стефінко, міський голова м. Тисмениця Степана Сворака.       

Обговорювалися організаційні питання щодо проведення ІХ фольклорно-етнографічного фестивалю «Покутські джерела» та 575-річчя проголошення ЗУНР, а саме, друк, розповсюдження інформаційних матеріалів на території району та передача їх учасникам свята з інших регіонів для інформування населення, розроблення прапора свята, створення локальних зон із різними етнографічними надбаннями м. Тисмениці та Тисменицького району (фольклорних дворів), зокрема, національна кухня, елементи побуту та традиційне шефство та кушнірство та інші особливості місцевості.

Крім цього, було узгоджено розташування об’єктів, місця відпочинку людей і розміщення містечка майстрів, а також сценарій свята, фінансові витрати, прийом і супроводження учасників, заходи безпеки, забезпечення належних санітарних умов, медичний та протипожежний супровід.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань