Культура

На Тлумаччині відбулося літературно-екологічне свято «Осіння рапсодія»

2018-10-07 16:17:38 0

 

Осінь, ось прийшла золота, щедра, пишна, багата, барвиста осінь. Все кругом вбралося в барвистий одяг! Золота осінь завітала з веселими піснями, танцями, розвагами та конкурсами в Нижнівську школу на літературно-екологічне свято «Осіння рапсодія», проведене педагогічним колективом школи та сільською бібліотекою.

Про це повідомляє на офіційній сторінці  Тлумацька РДА Івано-Франківської області.

На святі були представлені вироби з овочів та фруктів, природного матеріалу, композиції з квітів виготовлені руками дітей за допомогою батьків. Дивував усіх чудовий вінок із калини сплетений активними читачами сільської бібліотеки. Композиції дивували, зачаровували майстерним виконанням та креативністю. Про осінні свята, народні повір’я та обряди розповіла дітям бібліотекар Леся Кулиняк. А потім школярі активно взяли участь у поетичному конкурсі «Золота осінь в поетичних творах», розгадували осінні прикмети, відповідали на різні питання ведучих. Родзинкою свята стала презентація книжкової виставки «Перемішала осінь фарби» представлена бібліотекарем Л. Кліщ. В кінці дійства на всіх чекав веселий ярмарок. А завершилось свято чаюванням. А чай був незвичайний, а з духмяних трав.

Дружня і приємна  атмосфера, відчуття свята, яке створили вчителі, бібліотечні працівники своїм школярам залишили тільки приємні спогади.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?