Культура

Презентація книги "Поза межами болю" відбулася у Івано-Франківську

2019-05-21 17:15:07 0

 

До відзначення пам'яті жертв політичних репресій 20 травня 2019 року в НД "Княгинин" відбулась презентація книги "Поза межами болю", яку провели автор та упорядник Галина Литвин та бард Леся Васьків.

На вечорі звучали спогади про Героїню світу, вишивальницю, поета Ірину Сеник, її поезія, а також авторські пісні на тексти поетеси, пише Культурна мапа Івано-Франківська

Кожен з присутніх спонювався гордістю за таких людей як Ірина Сеник, яка пронесла через усе життя віру, любов до людей, яку не зламали жодні тортури та приниження. "Поезія і вишивання - це її повітря, без них вона б задихнулася!" - нІна Вірченко. "Любов тримала її душу в незламі, давала силу дбати про красу й відчувати її", згадувала про Ірину Сеник Галина Дацюк.

Також на вечорі ділилася своїми спогадами Анастасія Гуменна-Боднарчук (1927 р.н.), яка ще неповнолітньою була ув'язнена, перейшла страхіття табірного життя, близько 10 років неволі, але була завжди під опікою Матері Божої. І дякує Богові, що дожила до нашого часу, вірить в Україну і в те, що їхні страждання не були марними.

На заході були присутні члени обласного та міського товариства політв'язнів та репресованих.

Наприкінці заходу було щире спілкування за солодним столом, який було організовано БО БФ "Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ"

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань