Культура

У Івано-Франківську розпочала роботу експертна рада з питань книговидання

2018-06-08 10:02:42 0

 

7 червня в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося перше засідання експертної ради з питань книговидання, до якої входять відомі на Прикарпатті науковці, письменники, журналісти, видавці, громадські діячі.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

З 4 травня  триває конкурс для  визначення книг, видання яких буде здійснюватися за кошти обласного бюджету на виконання  регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки. Повідомлено, що задля більш повної підтримки місцевих авторів та видавництв ухвалено  зміни у  регіональній цільовій програмі та положенні про експертну раду з питань книговидання. 

Члени експертної ради проаналізували підсумки І туру конкурсу,  організованого управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Цьогоріч свої пропозиції надали 8 видавництв, а саме: «Місто-НВ», «Дискурсус», «Фоліант», ВЦ «Просвіта» (м. Івано-Франківськ), «Писаний камінь» ( м. Косів), «Апріорі», «Манускрипт-Львів» (м. Львів) та ТОВ «Майдан» (м. Харків). Загалом було подано 45 пропозицій на загальну суму  4,1 млн грн.

Отже,  за результатами голосування, у І турі перемогли 26  видавничих проектів.

В ході обговорення заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк наголосив на важливості дотримання положення про недопущення  членами експертної ради конфлікту інтересів під час  конкурсу. Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта окреслив шляхи раціонального використання бюджетних коштів під час проведення переговорної процедури учасниками.

Також на засіданні  підтримали пропозицію  члена експертної ради, лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка в галузі літератури, заслуженого діяча мистецтв України Степана Пушика щодо  необхідності  окремого видання творів до ювілейних дат визначних письменників Прикарпаття.

Чергове засідання   експертної ради планується провести  на наступному тижні.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань